درخشش دوباره بهران در میان شرکتهای برتر ایران

26 بهمن 1401 ساعت 15 و 11 دقیقه
درخشش دوباره بهران در میان شرکتهای برتر ایران

در بیست و پنجمین دوره رتبه بندی شرکتهای برتر ایران شرکت نفت بهران در رتبه ۶۴ قرار گرفت. 

در بیست و پنجمین دوره رتبه بندی شرکتهای برتر ایران شرکت نفت بهران در رتبه ۶۴ قرار گرفت.

در این همایش ‌که روز دوشنبه سوم بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی و به همت سازمان مدیریت صنعتی برگزار گردید، شرکت نفت بهران بر اساس اطلاعات مالی سال ۱۴۰۰ و همانند همه ۲۴ دوره گذشته در میان صد شرکت برتر ایران قرار گرفت و حائز رتبه ۶۴ ام شد.

شرکت نفت بهران در گروه تولید کننده های نفتی و در حضور شرکت های بزرگ فعال در حوزه پتر شیمی و نفت نیز توانست رتبه هفتم را کسب نماید که نشان از جایگاه مطلوب این شرکت در صنعت دارد.

شایان ذکر است رتبه بندی شرکتهای برتر ایران، IMI 100, معنبرترین سیستم رتبه دهی شرکتها در ایران است که هر ساله توسط سازمان مدیریت صنعتی و بر اساس اطلاعات شفاف و حسابرسی شده شرکتهای برتر کشور انجام می شود.

بررسی ها نشان می دهد که تعداد زیادی از شرکتهای حاضر در این رتبه بندی، پس از تجربه چند دوره حضور در فهرست صد شرکت برتر، به دلیل افت عملکرد از این فهرست خارج می شوند، در حالی که حضور همیشگی بهران در فهرست صد شرکت برتر ایران، که رتبه ۶۱ را نیز به عنوان بهترین رکورد در کارنامه دارد، بیانگر ثبات رویه و عزم راسخ این شرکت در مسیر توسعه و پیشرفت با تکیه بر تجربه، تخصص و تعهد کارکنان جهادگر خود است.


دیدگاه های کاربران
برای این خبر دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
پرادو
پشتیبانی و مشاوره
سلام !
برای پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.