افزایش سه برابری توزیع روغن موتور

18 شهريور 1401 ساعت 23 و 21 دقیقه
افزایش سه برابری توزیع روغن موتور
حمیدرضا فراهانی مدیر بازاریابی و فروش شرکت بهران از افزایش سه برابری توزیع روغن موتور در تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت بهران، حمیدرضا فراهانی، مدیر بازاریابی و فروش بهران با بیان این خبر اعلام کرد: این شرکت با هدف ایجاد آرامش و تثبیت بازار روغن موتور در تهران، به عنوان مهم ترین و موثرترین بخش بازار کشور، نسبت به افزایش سه برابری توزیع محصولات خود اقدام کرده و امید است تا پایان مردادماه جاری آرامش نسبی در بازار ایجاد شود.

وی در توضیح این خبر افزود: شرکت بازرگانی بهران به عنوان بازوی توزیع مویرگی بهران، با افزایش ساعات توزیع روغن تا پاسی از شب و افزایش تعداد مسیرهای روزانه به دو برابر مقدار قبلی، حجم توزیع محصولات روغن موتور را به بیش از سه برابر افزایش داده است.

وی ضمن اعلام رکورد شکنی با توزیع روزانه بیش از ۷۰ هزار لیتر انواع روغن موتور به ویژه روغن های دیزل در اتو‌سرویس‌ها و مراکز فروش اظهار داشت: این شرکت عرضه مستقیم روغن های موتور دیزلی را تا زمان وجود تقاضا در جایگاه‌های سوخت خود در شهر تهران ادامه خواهد داد.

فراهانی با تاکید بر استفاده از کلیه روش‌های توزیع و فروش جهت ایجاد ثبات در بازار گفت: فروشگاه اینترنتی بهران محل عرضه کلیه محصولات گروه خودرویی شرکت نفت بهران بوده و از گذشته اقدام به عرضه محصولات این شرکت با نرخ مصوب کرده است. با این حال در جهت توزیع عادلانه و شفاف روغن های موتور، به ویژه روغن های موتور دیزلی، این سایت با هماهنگی وزارت صمت و سازمان توسعه تجارت الکترونیکی، جهت احراز هویت مشتریان به سامانه جامع توزیع روغن موتور وزارت صمت متصل شده است.

وی در پایان استقبال اتو‌سرویس‌ها، مشتریان و مخاطبان از این اقدامات جهادی را بسیار خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: توزیع روغن موتور تا رسیدن بازار به ثبات کامل، حتی در روزهای تعطیل ادامه خواهد داشت.
دیدگاه های کاربران
مهدی اقبال
نویسنده دیدگاه : مهدی اقبال 18 شهريور 1401 ساعت 23 و 35 دقیقه
سپاس از عملکرد و تلاش شما عزیزان
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
پشتیبانی و مشاوره
سلام !
برای پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.